KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 570 298 672
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 570 298 672
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 570 298 672
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 570 298 672
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 570 298 672

Jeśli wyszukują Państwo perfekcyjnej firmy specjalizującej się w różnorakich obowiązkach w branży budowlanej – trafiliście perfekcyjnie. Nasza jednostka gospodarcza to firma nadzwyczaj doświadczona. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, a już zwłaszcza jeśli chodzi o podstawienie i wynajem kontenerów dowolnej wielości, na zawsze wskazane miejsce – pod tym względem tak naprawdę nie mamy sobie równych. Jesteśmy terminowi, solidni. Kontrahent jest dla nas numerem jeden. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne, tak samo mocno się w nie angażujemy.Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się ze detalami opisującej nas oferty.

Kontener na gruz budowlany Strumień - Tanie podstawienie konteneraKontener na gruz budowlany Strumień - Tanie podstawienie konteneraKontener na gruz budowlany Strumień - Tanie podstawienie kontenera

Tak jak napomykaliśmy wyżej należącą do nas główną usługą jest nic innego jak oczywiście wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz. Zrobimy to zawsze na czas oraz dostarczymy właściwej wielkości kontenery dokładnie tam, gdzie sobie tego państwo życzą. Przydatny wywóz gruzu po remoncie lub budowie -również wtedy należałoby się do nas zameldować. Znakomicie również wypróbujemy się w zadaniach związanych z wyburzeniem budynków oraz innych obiektów. Przeróżne prace i roboty ziemne to następna rzecz, następna usługa którą odnajdą Państwo w opisującej nas szerokiej ofercie. Proponujemy także naszym klientom wynajem ładowarek teleskopowych. W opisującej nas szerokiej ofercie znalazło się też miejsce na transport machin budowlanych. Usługi dźwigowe oraz koparko-ładowarkami także leżą w należącej do nas gestii.

De facto należałoby zapoznać się z naszą propozycją!


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 570 298 672
E-mail: ulman.biuro@gmail.com


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.