KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 570 298 672
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 570 298 672
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 570 298 672
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 570 298 672
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 570 298 672

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem ładowarek teleskopowych z dodatkowym osprzętem i możliwością zamówienia profesjonalnej obsługi operatorskiej. Mamy doświadczenie na rynku maszyn wykorzystywanych w budownictwie i cieszymy się zaufaniem klientów. Dysponujemy maszynami odpowiednio przystosowanymi do różnorodnych prac konstrukcyjno-budowlanych wykorzystywanych przy budowie mostów, dróg, budynków, a także przy pracach konserwacyjnych. Dodatkowy osprzęt, który można zamówić do ładowarki teleskopowej pozwala na wykonanie różnorodnych prac na miejscu budowy dzięki jednej maszynie. Maszyny wykorzystywane przez pracowników naszej firmy są na bieżąco serwisowane i sprawdzane tak, aby były w pełni gotowe do pracy. Operatorzy tych maszyn posiadają wszelkie potrzebne pozwolenia na wykonywanie poszczególnych prac przy użyciu ładowarek teleskopowych.

Wynajem ładowarek teleskopowych Katowice i Mikołów - Usługi dźwigoweWynajem ładowarek teleskopowych Katowice i Mikołów - Usługi dźwigoweWynajem ładowarek teleskopowych Katowice i Mikołów - Usługi dźwigowe

Nasza oferta obejmuje także wszelkie usługi dźwigowe przy użyciu najwyższej jakości żurawi. Dysponujemy żurawiami samojezdnymi, których używa się w terenie oraz na drogach. Ich kompaktowa budowa sprawia, że są bardzo zwrotne, a także niezwykle mobilne. Do zleconych prac używamy także żurawi samochodowych. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług cieszymy się dobrymi referencjami klientów z całego kraju. Jesteśmy firmą nastawioną na profesjonalizm i solidnie wykonaną pracę. Nie pozwalamy sobie na błędy i potknięcia, dlatego też wielu klientów postanowiło nam zaufać. Ceny naszych usług są konkurencyjne i na najwyższym poziomie.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 570 298 672
E-mail: ulman.biuro@gmail.com


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.