KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 570 298 672
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 570 298 672
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 570 298 672
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 570 298 672
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 570 298 672

Oferta naszej firmy obejmuje wywóz wszelkich odpadów budowlanych, w tym także gruzu. Dysponujemy wysokiej klasy kontenerami na gruz dostosowanymi gabarytami do potrzeb każdego klienta. Nasze kontenery są trwałe i utrzymane w odpowiednim stanie, są także odporne na działanie wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych, dlatego też świetnie nadają się do prac budowlanych.

Wybrane pojemniki na gruz nasi pracownicy dostarczają błyskawicznie na wybrane przez klienta miejsce. Preferujemy współpracę długofalową, regularną obsługę placów budowlanych, ale też usługi jednorazowe skierowane do klienta prywatnego. Chcemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też swoje usługi wykonujemy z pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem.

Wywóz gruzu Katowice i Mikołów - Kontener na gruz budowlanyWywóz gruzu Katowice i Mikołów - Kontener na gruz budowlanyWywóz gruzu Katowice i Mikołów - Kontener na gruz budowlany

W przypadku odbioru gruzu możemy odpady budowlane przewieźć na życzenie klienta w wyznaczone miejsce lub też zutylizować zgodnie z przepisami o ochronie środowiska. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i warunkami potrzebnymi do tego rodzaju działań.

Klienci nastawieni na długotrwałą współpracę z nasza firmą mogą liczyć na okazyjne oferty. Wykonujemy wszelkie zlecenia zgodnie z ustalonymi terminami, nie podejmujemy decyzji o wywozie gruzu czy kontenerów z gruzem bez konsultacji z klientem. Odbiór zapełnionych pojemników odbywa się zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, natychmiast też podstawiamy puste pojemniki na gruz, o ile takie jest życzenie klienta. Oferta naszej firmy jest konkurencyjna w stosunku do innych ofert na rynku usług wywozu odpadów budowlanych.


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 570 298 672
E-mail: ulman.biuro@gmail.com


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.