KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 511 572 158
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 511 572 158
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 511 572 158
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 511 572 158
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 511 572 158

Jeżeli poszukują Państwo znakomitej firmy specjalizującej się w różnorakich obowiązkach w branży budowlanej – trafiliście nienagannie. Nasza jednostka gospodarcza to jednostka gospodarcza nadzwyczaj doświadczona. Jesteśmy fachowcami w tym co robimy, a już zwłaszcza jeżeli chodzi o podstawienie oraz wynajem kontenerów dowolnej wielości, na zawsze wskazane miejsce – pod tym względem tak faktycznie nie mamy sobie równych. Charakteryzuje nas terminowość, solidność. Klient jest dla nas numerem jeden. Każde zlecenie jest dla nas tak samo istotne, tak samo mocno się w nie angażujemy.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze detalami należącej do nas oferty.

Kontener na gruz budowlany Miedźna - Tanie podstawienie konteneraKontener na gruz budowlany Miedźna - Tanie podstawienie konteneraKontener na gruz budowlany Miedźna - Tanie podstawienie kontenera

Tak jak wspominaliśmy wyżej należącą do nas główną usługą jest nic innego jak oczywiście wynajem i podstawienie kontenerów na gruz. Trafią te wszelkie kontenery zawsze na czas oraz zawsze w wielkości, jaką sobie Państwo zażyczyli. Jesteśmy również niezastąpieni jeżeli chodzi o wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie. Prócz tego, jeżeli wyszukują Państwo firmy która zna się na realizacji zadania jakim są kompleksowe wyburzenia budynków oraz przeróżnych obiektów – oto jesteśmy. Różne prace oraz roboty ziemne to następna rzecz, następna usługa którą odnajdą Państwo w należącej do nas szerokiej ogromnej ofercie. Oferujemy również stworzonym przez nas kontrahentom wynajem ładowarek teleskopowych. W naszej szerokiej ofercie znalazło się także miejsce na transport maszyn budowlanych. Usługi dźwigowe i koparko-ładowarkami również leżą w opisującej nas gestii.

Faktycznie warto zapoznać się z naszą ofertą!


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 511 572 158
E-mail: darek410@vp.pl


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.