KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 570 298 672
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 570 298 672
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 570 298 672
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 570 298 672
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 570 298 672

Trafili Państwo na stronę perfekcyjną, jeśli różnego rodzaju usługi budowlane to jest dokładnie to, czego wam trzeba. Stworzona przez nas jednostka gospodarcza to jednostka gospodarcza bardzo doświadczona. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, a już zwłaszcza jeśli chodzi o podstawienie i najem kontenerów dowolnej wielości, na zawsze wskazane miejsce – pod tym względem tak w gruncie rzeczy nie mamy sobie równych. Jesteśmy terminowi, solidni. Najważniejszy jest dla nas klient. Nie ma dla nas zleceń nazbyt wielkich lub też nazbyt małych – każde zadanie wykonamy z tak samo znaczącym zaangażowaniem.Zapraszamy do zapoznania się ze detalami naszej oferty.

Kontener na gruz budowlany Imielin - Tanie podstawienie konteneraKontener na gruz budowlany Imielin - Tanie podstawienie konteneraKontener na gruz budowlany Imielin - Tanie podstawienie kontenera

Najem i podstawienie kontenerów na gruz to tak jak wspominaliśmy nasza usługa numer jeden. Zrobimy to zawsze na czas i dostarczymy stosownej wielkości kontenery dokładnie tam, gdzie sobie tego państwo życzą. Jesteśmy też niezastąpieni jeśli gra toczy się o wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie. Znakomicie również wypróbujemy się w zadaniach związanych z wyburzeniem obiektów oraz innych obiektów. Różne prace oraz roboty ziemne to następna rzecz, kolejna usługa którą znajdą Państwo w należącej do nas szerokiej ogromnej ofercie. Oferujemy także stworzonym przez nas konsumentom wynajem ładowarek teleskopowych. Transport maszyn budowlanych? Również oraz tym zadaniem kompleksowo się zajmujemy. Usługi dźwigowe oraz koparko-ładowarkami także leżą w opisującej nas gestii.

Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z tej, tak bogatej oferty!


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 570 298 672
E-mail: ulman.biuro@gmail.com


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.