KontenerNaGruz.pl
Tanie kontenery na gruz – wynajem i podstawinie kontenera na Śląsku | Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem – Atrakcyjne ceny – tel. 570 298 672
Wynajem kontenerów na gruz  -  Telefon. 570 298 672
Wywóz gruzu z budowy również z załadunkiem - Telefon. 570 298 672
Obsługa klientów indywidualnych oraz firm - Telefon. 570 298 672
Szybkie podstawienie i odbiór kontenerów - Telefon. 570 298 672

Jeśli szukają Państwo perfekcyjnej firmy specjalizującej się w różnorakich zadaniach w branży budowlanej – trafiliście idealnie. Prowadzona przez nas firma to firma bardzo doświadczona. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, a już szczególnie jeśli chodzi o podstawienie oraz wynajem kontenerów dowolnej wielości, na zawsze wyznaczone miejsce – pod tym względem tak w gruncie rzeczy nie mamy sobie równych. Jesteśmy terminowi, solidni. Najważniejszy jest dla nas konsument. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne, tak samo mocno się w nie angażujemy.Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się ze detalami należącej do nas oferty.

Kontener na gruz budowlany Halemba - Tanie podstawienie konteneraKontener na gruz budowlany Halemba - Tanie podstawienie konteneraKontener na gruz budowlany Halemba - Tanie podstawienie kontenera

Wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz to tak jak napomykaliśmy nasza usługa numer jeden. Zrobimy to zawsze na czas i dostarczymy trafnej wielkości kontenery dokumentnie tam, gdzie sobie tego państwo życzą. Jesteśmy także niezastąpieni jeżeli chodzi o wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie. Ponadto, jeśli wyszukują Państwo firmy która zna się na realizacji zadania jakim są kompleksowe wyburzenia obiektów oraz rozmaitych obiektów – oto jesteśmy. Z ogromną pasją oraz chęcią do działania wykonujemy również liczne prace i roboty ziemne. Oferujemy też naszym kontrahentom wynajem ładowarek teleskopowych. W należącej do nas ofercie znalazło się również miejsce na transport maszyn budowlanych. Usługi dźwigowe oraz koparko-ładowarkami też leżą w naszej gestii.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z tej, tak bogatej oferty!


ULMAN Dariusz Małek


Polecamy następujące:

  • Wynajem kontenerów na gruz
  • Wywóz gruzu z budowy
  • Wyburzenia i wykopy
  • Prace i roboty ziemne
  • Wynajem ładowarek teleskopowych
  • Usługi dżwigowe
  • Usługi transportowe
  • Czyszczenie ulic zamiatarkami

  Nip: 6351799322
  Regon: 241215998


Telefon: 570 298 672
E-mail: ulman.biuro@gmail.com


Polecamy usługi zaprzyjażnionych firm:
Koparki,
wyburzenia i wykopy, prace ziemne, roboty ziemne. Autoskup, skup samochodówtaxi, skup autwynajem autokaruobiady, kasy fiskalne, dezynfekcja, szamba, szamba betonowe, betonekologiczne szamba betonowe, kontenery na gruzwywóz gruzu, kontenery na gruz, betonwywóz śmieci, tynki, ogrodzenia, betonprzeprowadzki firmprzeprowadzki, przeprowadzki firm, Beton Wrocław, beton towarowy, producent mebli, meble, kuchnie.